Αρχική » Ανακοινώσεις » 2η Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την εκδρομή της Γ΄Λυκείου 2016

2η Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την εκδρομή της Γ΄Λυκείου 2016

Επαναπροκήρυξη πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς για την οργάνωση της πενθήμερης εκδρομής μαθητών της Γ΄ Λυκείου – συνοδών καθηγητών στο Ναύπλιο.
Ο Διευθυντής του Γυμνασίου – Λυκειακές Τάξεις Χάλκης, μετά την πρώτη πρόσκληση που κρίθηκε άγονη λόγω έλλειψης προσφορών, επαναπροκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος από Τουριστικά Γραφεία για την πραγματοποίηση πενθήμερης εκδρομής στο Ναύπλιο. Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο, μέχρι τις 11 το πρωί της 9ης Φεβρουαρίου 2016, στο γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου Λ.Τ Χάλκης και να ειδοποιηθεί νωρίτερα το σχολείο για την αποστολή.

[Πλήρες κείμενο σε μορφή doc]